Regional Airport with Runway

Kód: 52301
Neohodnoceno
1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Regionální letiště s dráhou 1/500
SKU: 52301

Kolekce 2022/2023
Speciální sada
 
Speciální sada založená na nejprodávanějších produktech v roce 2022.

Regionální letiště inspirované moderními letišti v Evropě. Letiště připravené na odbavování velkých dopravců i nízkonákladových společností a na odbavování velkých mezikontinentálních letadel. Moderní a ekologický terminál se skládá z hlavní haly a prodlouženého odbavovacího mola. Terminál má 5 bran s branovými mosty a autobusovými a pěšími branami. Na střeše se nachází věž řízení letového provozu. Budova má také vyhrazenou rampu pro cestující VIP nebo business třídy. Před terminálem se nachází příjezdová cesta pro taxíky a další vozidla. Před letištěm se nachází hotel s vyhlídkovou terasou na střeše a za ním je stanice lehké železnice nebo tramvaje.
 
Součástí sady je mnoho doplňků, včetně 3 vlakových vozidel, vyhrazených vozidel GSE, jako jsou autobusy, tlačné tahače a další, a tryskových mostů, jejichž výšku a délku lze nastavit.
 
Fotografie pořízené z předváděcí sady. Mohou obsahovat drobné nedostatky způsobené prvním zkušebním kusem. Modely letadel a plastové doplňky nejsou součástí sady a slouží pouze pro demonstrační účely.

Způsob výroby
Maketa je vytištěna na vysoce kvalitním matném fotografickém papíře, který umožňuje bezproblémový pohyb modelu letadla. Potištěný layout je speciálně nalepen na 2 mm silný kartonový podklad. Tloušťka desky s konektory a podkladem je 3 mm. Součástí sady jsou speciální magnetické konektory pro spojení jednotlivých desek sady mezi sebou nebo s jinými sadami. Chraňte výrobek před velkými změnami teplot a nevystavujte jej dlouhodobě slunečnímu záření.

Specifikace výrobku
Velikost: 6 desek formátu A4 (89,1 x 42,0 cm)
Měřítko: 1-500
Výrobek lze dokončit kvalitní modelovací trávou, která je trvale připevněna k desce. Stavby a další příslušenství pro vlastní sestavení v ceně sady.

Doprava ZDARMAjiž od nákupu za 999 Kč

Široký výběr modelů Od různých značek,
měřítek a společností

Jsme rodinná firma Jsme dva bratři, kteří se
zabývají letadly již 15 let

Výhodné ceny Nabízíme ty nejvýhodnější ceny

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Modely letadel
Výrobce: A4Airport
Měřítko: 1:500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: